قوانین و مقررات طراحان

با سلام خدمت شما همکاران عزیز

بابت همکاری و همراهی شما عزیزان کمال تشکر و قدردانی را داریم. به اطلاع می رسانیم مدیریت سایت در نظر دارد جهت بهبود کیفیت ارائه خدمات پشتیبانی و جلب رضایت مشتری و در کنار آن برخورد با سوء استفاده گران، قوانینی را به شرح زیر اجرائی نمایید.

 1. طراحان موظف هستند تلفن تماس اعلام شده در بخش پشتیبانی را به صورت کامل در درسترس نگه دارند.
 2. الزاما فروش محصولات می بایست در سایت psd4.ir صورت پذیرد و هرگونه ارسال نسخه های دیگر از طریق ایمیل و یا وب سایت به مشتری ممنوع می باشد. (عرضه ی نسخه ناقص در psd4.ir و ارائه ی نسخه های کاملتر یا premium خارج از سایت ممنوع است)
 3. طراحان موظف هستند محصولاتی که در سایت psd4.ir به فروش میرسانند را به صورت مداوم پشتیبانی نمایید , محصولاتی که به هردلیل پشتیبانی نشوند طراح مبلغ فروش آن محصول را همراه با معادل آن جریمه خواهد شد و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.
 4. ذکر هر نوع امکان و قابلیت و یا خدمات برای یک محصول در صورتی که آن محصول چنین امکانی را پشتیبانی نکند و یا به صورت ناقص پشتیبانی کند تخلف محسوب می گردد و در صورت اعتراض خریدار وجه پرداختی ایشان مرجوع و با طراح متخلف برخورد خواهد شد.
 5. انجام موارد خاص (توقف فروش یا حذف محصول) تنها با نظر مدیریت سایت امکان پذیر است و طراحان موظف هستند تا زمان موافقت ایشان از محصولات عرضه شده در سایت psd4.ir پشتیبانی کامل داشته باشند.
 6. درج هر گونه اطلاعات تماس از قبیل تلفن, وب سایت، ایمیل، کانال تلگرام و… در پروفایل کاربری ، توضیحات ، دیدگاه ها و دموی محصولات ممنوع است و مشتریان میتوانند سوالات خود را قبل از خرید در بخش دیدگاه مطرح کنند.
 7. قرار دادن لوگوی سایت psd4.ir در طراحی اجباری می باشد و طراح موظف است تمامی لایه های فایل را با عنوان “psd4.ir” نامگذاری نماید.
 8. حق انتشار اولیه چه برای کاربران اختصاصی و چه برای کاربران غیر اختصاصی با پی اس دی ۴ است .
 9. طراح باید طرح خود را اختصاصی برای فروش در سایت psd4.ir آماده کرده باشد و حق انتشار آن را در سایت های دیگر نخواهد داشت.
 10. مبلغ طراح به صورت پیشنهادی می باشد که بعد از بررسی توسط مدیران سایت مبلغی برای فروش در سایت اعلام می گردد که بعد از موافقت طراح ، طرح مورد نظر برای فروش در سایت درج می گردد.
 11. با توجه به اینکه سیستم بازاریابی و تخفیف فروش فعال می باشد بعد از کسر حق بازاریاب و تخفیفات سهم طراح محاسبه می گردد.
 12. مدیر سایت می تواند در زمان های مختلف با ایجاد تخفیفات روی طراحی ها برای جذب مشتری بیشتر اقدام نماید.

به دنبال درآمد هستید روی این لینک کلیک کنید رد کردن